Kitos knygos / Numatoma išleisti Spausdinimui

Hakim Bey

Laikinoji autonominė zona, ontologinė anarchija, poetinis terorizmas

Planuojama išleisti: 2017

Hakimas Bey'us, pamišęs sufijus, yra marginaliosios terpės Marcas Polas. Jis turi savo potraukių popuri: anarchiją, spekuliatyviąją fiziką, fanzinus, narkotikus ir eretišką islamą.

Jochanan Fain

Berniukas su smuiku

Planuojama išleisti: 2017

Išgelbėtas žydas J. Fainas pasakoja tikrą istoriją, be vertybinių klišių. Gelbėtojai čia neheroizuojami, žudikai – nedemonizuojami, o veikėjų komunistinės pažiūros netrukdo gelbėti žmonių ne tik nuo nacių, bet ir nuo Stalino režimo

Dario Martinelli

Laiškai sūnui vegetarui

Planuojama išleisti: 2017

Šie Dario sūnui rašyti laiškai skiriami ir tiems, kurie nori vaikus auklėti neautoritariškai, mylėti, įkvėpti ir išugdyti vaikus ne tik dėl to, kad rūpintųsi senatvėje, bet ir todėl, kad jie būtų geri ir išmintingi pasaulio žmonės. Knygoje ypač svarbūs gyvūnų teisių klausimai. 

Fiston Mwanza Mujila

Klubas TRAM 83

Planuojama išleisti: 2017

Šis jauno Kongo rašytojo romanas jau įvertintas kritikų. Tai tarsi tamsi pasaka apie vėlyvos nakties sąmyšį nežinomame mieste. Neokolonializmas, bohema, seksualinių tapatybių įvairovė ir gyvenimas balansuojant ant moralumo ribos... Nes tai, kas nebeįsivaizduojama Europoje, vis dar galima Afrikoje...

Charles Bukowski

Dailiausia moteris mieste

Planuojama išleisti: 2017

Atėjo metas naujam Bukowski'o novelių rinkiniui. Nes būtent novelėse jo minties koncentracija tobulai atitinka žodžių kiekį. Verčia puikus profesionalas Gediminas Pulokas. Tai literatūra, kuri veža, o ne skaitoma dėl statuso ar iš snobizmo. Tikrai taip. 

Howard Phillips Lovecraft

Tykantis tamsoje. Kūrybos rinktinė

Planuojama išleisti: 2017

H. P. Lovecraftas – JAV literatūros klasikas, tamsiosios literatūrinio romantizmo pusės dainius, šiurpių peizažų ir visatų kūrėjas, niūrios atmosferos meistras, lyginamas su E. A. Poe. Skaitant persmelkia kosmoso šaltis...

Darius Pocevičius

1944–1990 m. istoriniai Vilniaus reliktai

Planuojama išleisti: 2018

Vilniaus tyrinėtojo Dariaus Pocevičiaus nauja knyga padės toliau studijuoti gyvąją Vilniaus istoriją. Žuvies parduotuvės „Okeanas“ interjeras,  Neries keltų ir garlaivių prieplaukos, degtinės gamyklos taurelės Panerių g. langų grotose ir kitos Vilniaus įdomybės ir jų istorijos.

Evaldas Balčiūnas

Nepritapėliai ir kiti sovietmečio pipirai

Planuojama išleisti: 2018

Ši knyga apie drąsius žmones, nepaklususius sovietų valdžiai: tai niekam nežinomi atsišaukimus rašę moksleiviai, apie represijas prabilę studentai, pogrindinio verslo veikėjai ir kiti... Šis KGB veiklos aspektas iki šiol mažai tyrinėtas.

Ed Yong

Manyje – daugybė. Mikroorganizmų visata mūsų kūnuose

Planuojama išleisti: 2018

Kiekvienas iš mūsų esame ne tik individualūs organizmai ir asmenybės, bet ir daugybės tarpusavyje susijusių  ir kartu gyvuojančių mikroorganizmų sąveikos rezultatas. Pažvelkime į savo kūno vidinį pasaulį...

Yuval Noah Harari

Homo Deus. Glausta rytojaus istorija

Kultine tapusios „Sapiens“ autoriaus nauja knyga. Ji šokiruos, suteiks malonumo. Ir privers mąstyti kitaip, nei mąstėte iki šiol.