kitos knygos / Numatoma išleisti Spausdinimui

Charles Bukowski

Dailiausia moteris mieste

Planuojama išleisti: 2017

Atėjo metas naujam Bukowski'o novelių rinkiniui. Nes būtent novelėse jo minties koncentracija tobulai atitinka žodžių kiekį. Verčia puikus profesionalas Gediminas Pulokas. Tai literatūra, kuri veža, o ne skaitoma dėl statuso ar iš snobizmo. Tikrai taip. 

Fiston Mwanza Mujila

Klubas TRAM 83

Planuojama išleisti: 2017

Šis jauno Kongo rašytojo romanas jau įvertintas kritikų. Tai tarsi tamsi pasaka apie vėlyvos nakties sąmyšį nežinomame mieste. Neokolonializmas, bohema, seksualinių tapatybių įvairovė ir gyvenimas balansuojant ant moralumo ribos... Nes tai, kas nebeįsivaizduojama Europoje, vis dar galima Afrikoje...

Artūras Tereškinas

Nesibaigianti vasara. Sociologinis romanas apie meilę ir seksą

Jaunas vyras, besimylintis su plačiapečiu vyresniu įdegusiu vyru, tatuiruoti vyrų kūnai, per skaipą susipykstantys meilužiai, vedę vyrai, slapčia susitikinėjantys viešbučiuose, dialogai, perteikiantys intymumą, kūniškas ryšys... Pirmas lietuviškas erotinis romanas apie vyrų meilę ir seksą.

Megan Miranda

Visos dingusios

Planuojama išleisti: 2017

Kiek toli galime eiti gindami tuos, kuriuos mylime? Psichologinis trileris, įsiurbiantis didžiule jėga. Čia moterų charakteriai atsikovoja teisę būti anaiptol ne tik aukomis arba femme fatale... Šį romaną galima vadinti hičhokišku.

Patti Smith

Tiesiog vaikai

Planuojama išleisti: 2017

Patti Smith pirmą kartą atvirai pasakoja, kaip ankstyvoje jaunystėje be pinigų, bet su didelėmis ambicijomis atvyko į Niujorką ir sutiko savo mylimąjį fotografą Robertą Mapplethorpe... Ši knyga tiems, kam įdomu, kaip pasiekti menininko karjerą. 

Susannah Cahalan

Liepsnojančios smegenys

Planuojama išleisti: 2017

Medicininis detektyvas, stulbinanti tikra istorija apie jaunos moters pastangas atsikovoti savo tapatybę. 

Kurt Vonnegut

Motina naktis

„Tiesiog taip su­siklostė, kad sykį man nušvito kaip dieną: esame tas, kas stengiamės atrodyti, todėl labai svarbu, kuo vis dėlto nusprendžiam apsimesti.“

Howard Phillips Lovecraft

Tykantis tamsoje. Kūrybos rinktinė

Planuojama išleisti: 2017

H. P. Lovecraftas – JAV literatūros klasikas, tamsiosios literatūrinio romantizmo pusės dainius, šiurpių peizažų ir visatų kūrėjas, niūrios atmosferos meistras, lyginamas su E. A. Poe. Skaitant persmelkia kosmoso šaltis...

Darius Pocevičius

1944–1990 m. istoriniai Vilniaus reliktai

Planuojama išleisti: 2018

Vilniaus tyrinėtojo Dariaus Pocevičiaus nauja knyga padės toliau studijuoti gyvąją Vilniaus istoriją. Žuvies parduotuvės „Okeanas“ interjeras,  Neries keltų ir garlaivių prieplaukos, degtinės gamyklos taurelės Panerių g. langų grotose ir kitos Vilniaus įdomybės ir jų istorijos.

Evaldas Balčiūnas

Nepritapėliai ir kiti sovietmečio pipirai

Planuojama išleisti: 2018

Ši knyga apie drąsius žmones, nepaklususius sovietų valdžiai: tai niekam nežinomi atsišaukimus rašę moksleiviai, apie represijas prabilę studentai, pogrindinio verslo veikėjai ir kiti... Šis KGB veiklos aspektas iki šiol mažai tyrinėtas.