kitos knygos / Numatoma išleisti Spausdinimui

Douglas Adams

Restoranas visatos pabaigoje

Planuojama išleisti: 2017 m. lapkričio pabaigoje

Jeigu jūs šiandien ryte padarėte jau šešis neįmanomus dalykus, kodėl gi nepapusryčiavus „Militakyje“, Restorane visatos pabaigoj?

Patti Smith

Tiesiog vaikai

Planuojama išleisti: 2017 m. lapkričio pabaigoje

Patti Smith pirmą kartą atvirai pasakoja, kaip ankstyvoje jaunystėje – be pinigų, bet su didelėmis ambicijomis – atvyko į Niujorką ir sutiko savo fotografą Robertą Mapplethorpe, tapusį jos mylimuoju... Ši knyga – ir tiems, kam įdomu, kaip pasiekti menininko karjerą. 

Susannah Cahalan

Liepsnojančios smegenys

Planuojama išleisti: 2017 m. gruodžio viduryje

Medicininis detektyvas, tikra istorija apie jaunos moters pastangas atsikovoti savo tapatybę. 

Norman Mailer

Nuogieji ir mirusieji

Planuojama išleisti: 2017 m. gruodžio mėn.

Ši knyga laikoma geriausiu amerikiečių romanu apie karą, ji įtraukta į 100 geriausių anglų kalba parašytų romanų sąrašą. Heroizmu čia nekvepia. Vienintelis kareivių noras – išsaugoti savo gyvybę ir grįžti namo. Jeigu jau teks būti sužeistiems – kad tik ne mirtinai…

Howard Phillips Lovecraft

Tykantis tamsoje. Kūrybos rinktinė

Planuojama išleisti: 2017

H. P. Lovecraftas – JAV literatūros klasikas, tamsiosios literatūrinio romantizmo pusės dainius, šiurpių peizažų ir visatų kūrėjas, niūrios atmosferos meistras, lyginamas su E. A. Poe. Skaitant persmelkia kosmoso šaltis...

Darius Pocevičius

1944–1990 m. istoriniai Vilniaus reliktai

Planuojama išleisti: 2018

Vilniaus tyrinėtojo Dariaus Pocevičiaus nauja knyga padės toliau studijuoti gyvąją Vilniaus istoriją. Žuvies parduotuvės „Okeanas“ interjeras,  Neries keltų ir garlaivių prieplaukos, degtinės gamyklos taurelės Panerių g. langų grotose ir kitos Vilniaus įdomybės ir jų istorijos.

Ed Yong

Manyje gyvena milijonai

Planuojama išleisti: 2018

Kiekvienas iš mūsų esame ne tik individualūs organizmai ir asmenybės, bet ir daugybės tarpusavyje susijusių  ir kartu gyvuojančių mikroorganizmų sąveikos rezultatas. Pažvelkime į savo kūno vidinį pasaulį...

Yuval Noah Harari

Homo Deus. Glausta rytojaus istorija

Planuojama išleisti: 2018 vasario pabaigoje

Kultine tapusios „Sapiens“ autoriaus nauja knyga. Ji šokiruos, suteiks malonumo. Ir privers mąstyti kitaip, nei mąstėte iki šiol. 

Peter Wohlleben

Paslaptingas medžių gyvenimas

Planuojama išleisti: 2018 vasario mėn.

Medžiai ne tik rūpestingai globoja savo atžalas, bet ir pasirūpina senais, ligotais kaimynais. Medžiai jaučia, nuvokia, atmena. Netikit? Bet taip yra!

Eka Kurniawan

Grožis yra žaizda

„Pats baisiausias prakeiksmas yra pagimdyti gražią mergaitę pasaulyje vyrų, kurie koktesni už rujojančius šunis.“