kitos knygos / Numatoma išleisti Spausdinimui

Megan Miranda

Tobula nepažįstamoji

Planuojama išleisti: 2018

Visi tame nedideliame miestelyje ką nors slepia. Įskaitant ir Lėją. O kaip galima atskleisti tiesą, jeigu privalai nuslėpti savąją? Žurnalistė bando rasti dingusią savo draugę, kuri – galbūt – niekada ir neegzistavo...

Denis Vejas

Niekieno žemė

Planuojama išleisti: 2018

Atstumtasis, marginalas, nelegalas, keistuolis, klounas, maištininkas, vandalas: šiuos žodžius renkuosi todėl, kad suprantu, kad tai iš tiesų realu – nenugludinta, tikra ir nesaugu. Fotografija man tapo būdu susieti savo paties pasaulį su taisiais, kuriuos patiriu, ir papasakoti istoriją – nenugludintą ir tikrą.

Gilles Deleuze, Félix Guattari

Anti-Œdipus: Kapitalizmas ir šizofrenija

Michelis Foucault savajame įvade Gilles’o Deleuze’o ir Felixo Guattari knygai „Anti-Oidipas“ pavadino šį tekstą „įvadu į nefašistinį gyvenimą“. Fašizmą suprasdamas kaip tai, kas „verčia mus įsimylėti valdžią“, geisti būti valdomiems ir išnaudojamiems“.

Michael Hardt, Antonio Negri

Imperija

...bet ir vertinga idėjų bei procesų analizė, kurią turi perskaityti ne tik tie, kuriems įdomus kapitalistinės globalizacijos fenomenas, bet ir tie, kurie nori prisidėti prie alternatyvų Imperijos galiai kūrimo.

Ludwig Wittgenstein

Pastabos apie psichologijos filosofiją

Planuojama išleisti: 2018

Rinkinyje plėtojami Wittgensteino požiūriai į psichologiją, lūkesčio, nuojautos, taisyklių laikymosi ir kitos sąvokos. Filosofas nagrinėja tokius subtilus dalykus kaip  „žodžio reikšmės išgyvenimas“, atpažinimas, veido skaitymas, „netikrovės jausmas“, „reikšmės plevenimas“, „toptelėjimas“, „aklumas aspektui“, sapnas...

Kęstutis Šapoka

Pušis, kuri juokėsi

Planuojama išleisti: 2018 m. pradžioje

Nepriklausomybės pradžia nuvainikuojama kaip didžių galimybių ir pasirinkimų  metas: jaunuoliai tiesiog teka pasroviui, likimas jų nesirenka, ir jie taip pat nelabai turi ką rinktis: nebent  tarp alaus ir rašalo, tarp parko ir patiltės, tarp hotdogo ar čeburėko... 

Tekstas paprastas, net agresyvokas, tačiau knyga konceptualiai susijusi su jau primiršta literatūros klasika: aiškios nuorodos į kontroversišką J. Marcinkevičiaus apysaką „Pušis, kuri juokėsi“, J. Baltušio „Parduotas vasaras“, N. A. Ostrovskio „Kaip grūdinosi plienas“. 

Michael Katz Krefeld

Gelmės

Planuojama išleisti: 2018 m.balandžio mėn.

Autorius puikiai kuria realistinius personažus ir aštraus proto reikalaujantį siužetą su puikiais dramatiniais vingiais. „Gelmės“ – ir kokybiškas trileris, ir prikaustanti istorija apie išdavystę. 

Marina Abramović

Eiti kiaurai sienas

Planuojama išleisti: 2018 m. vasarą

Charizmatiška, paslaptinga,  įkvepianti, nepalenkiama. Ji užmezga intensyvų ryšį su žiūrovu, tyrinėja kūno, proto, galimybes, provokuoja ir žavi jau daugiau nei keturis dešimtmečius.