Viktor Pelevin

Vabzdžių gyvenimas

8.99 €   Kaina: 8,00 €

... dažnai vadinamas postsocialistinio siurrealizmo etalonu, kartu yra ir vienas konceptualiausių V. Pelevino kūrinių, iš kurio vėliau išaugo tokie literatūros meistro šedevrai kaip „Čiapajevas ir Pustota“ bei „Generation P“.

Sudarė Laurynas Katkus

Troleibuso istorijos

8.99 €   Kaina: 7,00 €

Klumpės, berželiai ir tyra meilė gimtajai žemei? Ne! Lietuvių literatūra jau seniai išlipo iš klumpių, apsiavė sportbačius ir išėjo pasidairyti po triukšmingas miesto gatves.

Levas Tolstojus

Uždraustasis Tolstojus

9.99 €   Kaina: 9,50 €

Knygą „Uždraustasis Tolstojus“ sudaro 17 vėlyvųjų (1887–1910 m.) rašytojo straipsnių, traktatų, esė ir laiškų, kurie tuo metu buvo uždrausti arba cenzūruoti.

Oliver Sacks

Vyras, kuris savo žmoną palaikė skrybėle

12.99 €   Kaina: 11,50 €

„Neįtikėtinai įtraukianti knyga. Oliverio Sackso pasakojimai tokie gyvi, kad daugelis jų virsta įstabiomis metaforomis, apibūdinančiomis ne tik šiuolaikinės medicinos, bet ir šiuolaikinio žmogaus būsenas.“ (New York Magazine)

Herbert Marcuse

Vienamatis žmogus

10.99 €   Kaina: 8,00 €

„Vienamatis žmogus“ – tai skaudi XX amžiaus žmogaus kultūrinės ir socialinės degradacijos, jo akiračio siaurėjimo ir tapatybės krizės diagnozė.

Vladimir Bartol

Alamutas

10.99 €   Kaina: 9,00 €

Nieko nėra tikro, viskas leistina. (Hasanas Ibn Saba)

Viktor Pelevin

Omonas Ra

6.99 €   Kaina: 6,50 €

... melas nesiskiria nuo realybės, sveikas protas – nuo beprotybės, o kosmoso programa tampa kraupia propagandinio mito metafora.

Michael Katz Krefeld

Paklydęs

11.99 €   Kaina: 9,00 €

„Psichologiškai pribloškiantis trileris.“ (Dagbladenes bureau)

Stanisław Lem

Soliaris

Šiuo šedevru žavisi jau ne viena skaitytojų karta visame pasaulyje, o jo autorius laikomas skaitomiausiu ne anglakalbės mokslinės fantastikos rašytoju.

Sam Harris

Laiškas krikščionių tautai

6.99 €   Kaina: 6,00 €

„Gaivus ugnies gurkšnis.“  (The Wall Street Journal)