Bryan Peterson

Susipažinkite: išlaikymas

... kaip kūrybiškai nufotografuoti judantį objektą, kaip sukurti „vaiduoklį“, kaip įamžinti žaibą ir mirksintį švyturį arba įspūdingai pavaizduoti miestovaizdį prasto apšvietimo sąlygomis.

Harold Davis

Kūrybiška nespalvota fotografija

14,50 Lt   Kaina: 10,00 € 14.50

Fotografuodamas nespalvotai fotografas mintyse turi pamatyti vienspalvį vaizdą – o dabartiniame ryškiaspalviame pasaulyje tai gali būti nelengva. Kaip atpažinti progą padaryti pribloškiantį nespalvotą kadrą?

Scott Kelby

Skaitmeninė fotografija 3 dalis

 Fenomenalus knygos populiarumas paaiškinamas tuo, kad knygoje paprastai ir suprantamai, nesigilinant į technines smulkmenas ir su humoru, paaiškinta, kaip galima nesunkiai pasiekti norimą rezultatą.

Matt Kloskowski

Sluoksniai: Išsamus galingiausio Photoshop programos instrumento gidas

... jei suprantate, kaip dirbti su sluoksniais (layers), suprantate kaip veikia Photoshop (Matt Kloskowki, Photoshop guru).

Bryan Peterson

Susipažinkite: ekspozicija

11,99 Lt   Kaina: 6,00 €

 ... tiems, kurie nori ne tik pleškinti spaudinėdami šiuolaikinių ištobulėjusių fotoaparatų mygtukus ir vėliau bandyti viska kažkaip sutvarkyti kompiuteriu, tačiau siekia padaryti fotografavimą prasmingesniu užsiėmimu, suprasti ką jie iš tiesų daro, kokias turi kūrybines galimybes, ir kaip fotografuoja profesionalai.

Scott Kelby

Skaitmeninė fotografija

Yra daug praktinių ir teorinių knygų skirtų fotografijai. Daugelis jų labai vertingos ir sudėtingos, jose gausu žinių ir informacijos. Daugelis jų taip ir neatlieka savo misijos, nesuteikia fotografuojantiems žmonėms nė menkiausios naudos, nes vis atidedamos į šalį, „kol bus daugiau laiko“. Scott Kelby knyga „Skaitmeninė fotografija“ yra priešingybė tokioms knygoms. Sunku įsivaizduoti fotografijos profesionalą, ar tiesiog mėgėją neseniai nusipirkusį fotoaparatą, kuris per keltą valandų nepasisemtų naudingų žinių iš šios praktiškos knygos, kurioje paprastai ir su humoru patariama kaip pagerinti Jūsų nuotraukas. Ši knyga – fenomenalus bestseleris, ir ne tik fotografijos knygų kategorijoje.