::: Suvokimo duris atvėręs, žmogus kiekvieną daiktą išvystų tokį, koks jis yra, – amžiną ir begalinį. (William Blake) :::

Artūras Tereškinas

Nesibaigianti vasara. Sociologinis romanas apie meilę ir seksą

12,99 €   Kaina: 12,00 €

Vyriško intymumo kronika. Pirmasis lietuviškas romanas apie vyrų meilę ir seksą. 

Megan Miranda

Visos dingusios

12,99 €   Kaina: 11,00 €

Kiek toli galime eiti gindami tuos, kuriuos mylime?

Fiston Mwanza Mujila

Klubas „Tram 83“

10,99 €   Kaina: 10,00 €

Tamsi pasaka apie vėlyvos nakties sąmyšį nežinomame mieste. Komiškas, ciniškas, ryškiomis spalvomis tviskantis pasakojimas.

Stanisław Lem

Soliaris

9,99 €   Kaina: 9,00 €

„Soliaris“ sugrįžta nauju viršeliu! Šiuo šedevru žavisi jau ne viena skaitytojų karta visame pasaulyje, o jo autorius laikomas skaitomiausiu ne anglakalbės mokslinės fantastikos rašytoju

Charles Bukowski

Dailiausia moteris mieste

14.99 €   Kaina: 14,00 €

Antras kultinio rašytojo apsakymų rinkinys. Gražiausia miesto moteris persirėžia kaklą nudaužtu buteliu, Hitleris pasidaro plastinę operaciją ir pakeičia išprotėjusį JAV prezidentą, o pats herojus sumažinamas iki šešių colių ir įgrūdamas į raganiškų galių turinčios moters vaginą

Charles Bukowski

Skaitalas

11,99 €   Kaina: 11,00 €

„Romanas „Skaitalas“ – tai švirkštas su dviem adatomis, variantas be pralaimėjimų. Skaitydama galiu tik pasirinkti, ar gailėsiuos, kad esu, ar gėdysiuos, kad nesu. Bet kokiu atveju į galvą duos priminimas, kad šiame pasaulyje norisi apginti kanarėles, o žmones šaudyti nuo stogų ir bažnyčių bokštų.“

Charles Bukowski

Faktotumas

11,99 €   Kaina: 11,00 €

Nuginkluojančio šiurkštumo ir aštraus humoro atmosfera čia tvyro lyg nebylus priekaištas šiuolaikiniam pasauliui, kuriame žmonės beprasmiškai leidžia laiką ir tenkinasi vieninteliu malonumu – linksmai stebėti to pasaulio absurdą, košmarą ir žaismingumą liudijančias gyvenimo smulkmenas.

Jochananas Fainas

Berniukas su smuiku

11,99 €   Kaina: 10,00 €

Ypatingas išgelbėto Kauno žydo Jochanano Faino pasakojimas apie gyvenimą gete ir Paulavičių šeimos įrengtose slėptuvėse, apie Kauno peizažą karo bei pokario metais ir žydų išvykimą iš Lietuvos po 1944-ųjų. Apie visa tai pasakojama ramiai ir atvirai.

Dario Martinelli

Laiškai sūnui vegetarui

9,99 €   Kaina: 9,00 €

Požiūris į vaikų auginimą be dviveidiškumo: dažnai meilę gyvūnams skiepijantys tėvai čia pat vaikui paduoda maltos mėsos kotletą, lengvai atskirdami mylimus gyvūnus nuo tų, kuriuos valgome... Pats būdamas vegetaras, D. Martinelli elgiasi kur kas nuosekliau, tačiau nėra ir fanatiškas...

Hakim Bey

LAZ. Laikinoji autonominė zona, ontologinė anarchija, poetinis terorizmas

9,99 €   Kaina: 9,00 €

Džiaugsmingai ir dekadentiškai eksperimentuoti esame kviečiami visi – visi, kurie trokštame nors trumpam išlaisvinti savyje slypintį laukinį ir tapti nesuvaldomi...

Angela Duckworth

Atkaklumas. Aistros ir ištvermės galia

16,99 €   Kaina: 14,00 €

Šviesmečius buvome įstrigę prigimtinio talento mite. Ši įžvalgi ir požiūrį keičianti knyga apie tai, kas vyksta mūsų galvose tada, kai esame beviltiškai parklupdomi nesėkmės ir kaip atkaklumas – ne talentas ir ne sėkmė – padeda persilaužti. 

Edgar Rice Burroughs

Marso princesė

9,99 €   Kaina: 8,00 €

Nuotykinės fantastikos klasika – serijos apie Tarzaną autoriaus knyga apie Marse atsidūrusį žemietį, įsimylėjusį vietinę princesę... Autoriaus nuojauta pralenkė to meto mokslo tyrimus. Egzotiška pulp fiction klasika.

Bragi Ólafsson

Ambasadorius

11,99 €   Kaina: 9,00 €

Tikrai niekas nepaneigs, kad tai – pats geriausias romanas apie Lietuvos poezijos festivalius.

Danilo Kiš

Boriso Davidovičiaus kapas

9,99 €   Kaina: 8,00 €

Šiame tamsiame rafinuotame romane kuriamas žmogaus, susidūrusio su kitų žmonių brutalumu, paveikslas.

Judith Butler

Vargas dėl lyties. Feminizmas ir tapatybės apvertimas

12,99 €   Kaina: 12,00 €

Viena svarbiausių knygų feminizmui ir šiuolaikybei suprasti.

Kęstutis Navakas

Lorelei. 66 meilės laiškai + 66 meilės eilėraščiai

12.99 €   Kaina: 11,00 €

Kęstutis Navakas eilėraščių ir laiškų knygą „Lorelei“ papildė 32 tekstais. Šįkart 66 meilės laiškai + 66 meilės eilėraščiai. Nes aną skaitytojos (-ai) jau seniai išgraibstė... Naujas dailininkės Agnės Dautartaitės-Krutulės dizainas.

Reza Aslan

Jokio kito dievo, tik Dievas. Islamo ištakos, evoliucija ir ateitis

15,99 €   Kaina: 14,00 €

Antroji lietuviškai pasirodanti R. Aslano knyga kviečia šiuolaikiškai mąstančius žmones į islamą žiūrėti remiantis žiniomis, o ne išankstinėmis nuostatomis. 

Andrius Jakučiūnas

#Utopijos

9.99 €   Kaina: 8,00 €

Vienas ryškiausių lietuvių literatūros talentų, stebinantis išmone ir rafinuotais stilistiniais vingiais, parašė ironija ir nežabota fantazija persmelktą Lietuvos antiistoriją.

Naomi Klein

Tai viską keičia. Kapitalizmas prieš klimatą

19.99 €   Kaina: 17,00 €

Reikšmingiausia dešimtmečio knyga ir reikšmingiausia visų laikų knyga apie aplinkosaugą. Tai knyga apie klimato kaitą žmonėms, kurie neskaito knygų apie klimato kaitą.

H. G. Wells

Laiko mašina. Daktaro Moro sala

9,99 €   Kaina: 8,00 €

Du klasikiniai anglų vizionieriaus kūriniai. 

Douglas Adams

Restoranas visatos pabaigoje

Planuojama išleisti: 2017 m. lapkričio mėn.

Jeigu jūs šiandien ryte padarėte jau šešis neįmanomus dalykus, kodėl gi nepapusryčiavus „Militakyje“, Restorane visatos pabaigoj?

Patti Smith

Tiesiog vaikai

Planuojama išleisti: 2017 m. lapkričio viduryje

Patti Smith pirmą kartą atvirai pasakoja, kaip ankstyvoje jaunystėje – be pinigų, bet su didelėmis ambicijomis – atvyko į Niujorką ir sutiko savo fotografą Robertą Mapplethorpe, tapusį jos mylimuoju... Ši knyga – ir tiems, kam įdomu, kaip pasiekti menininko karjerą. 

Susannah Cahalan

Liepsnojančios smegenys

Planuojama išleisti: 2017 m. lapkričio mėn.

Medicininis detektyvas, tikra istorija apie jaunos moters pastangas atsikovoti savo tapatybę. 

Meg Meeker

Stiprios motinos, stiprūs sūnūs

Planuojama išleisti: 2017 lapkričio mėn.

„Naudingų patarimų, kaip išsilaisvinti nuo motiniškos kaltės, šaltinis, leisiantis tapti laimingesne, sveikesne moterimi.“

Norman Mailer

Nuogieji ir mirusieji

Ši knyga laikoma geriausiu amerikiečių romanu apie karą, ji įtraukta į 100 geriausių anglų kalba parašytų romanų sąrašą. Heroizmu čia nekvepia. Vienintelis kareivių noras – išsaugoti savo gyvybę ir grįžti namo. Jeigu jau teks būti sužeistiems – kad tik ne mirtinai…

Howard Phillips Lovecraft

Tykantis tamsoje. Kūrybos rinktinė

Planuojama išleisti: 2017

H. P. Lovecraftas – JAV literatūros klasikas, tamsiosios literatūrinio romantizmo pusės dainius, šiurpių peizažų ir visatų kūrėjas, niūrios atmosferos meistras, lyginamas su E. A. Poe. Skaitant persmelkia kosmoso šaltis...