Yuval Noah Harari

Homo deus. Glausta rytojaus istorija

Negrožinė literatūra / ISBN 978-609-427-319-3 (spausdinta knyga), ISBN 978-609-427-318-6 (el. knyga) / Iš anglų kalbos verčia Tadas Juras / Dizainerė Lina Sasnauskaitė

  • Rezultatas: 4/5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultatas: 4.2/5 (Balsai: 10)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

„Sapiens“ autoriaus nauja knyga. Pirmąja žavėjosi Billas Gatesas, Barackas Obama ir Mark Zuckerbergas ir ne vienas tūkstantis skaitytojų Lietuvoje (išėjo trys knygos „Sapiens“ tiražai), knyga išleista pasaulio 40 kalbų.  

„Homo Deus“ – „The Guardian“ metų knyga. Ji šokiruos, suteiks malonumo. Ir privers mąstyti taip, kaip  iki šiol nemąstėte. 

Tai knyga apie žmonijos ateitį ir norą tapti daugiau nei žmonėmis – tapti dievais. Iki šiol žmonija parodė neeilinius sugebėjimus išgyventi badą, marą ir karus. Šios nelaimės per šimtmečius buvo transformuotos iš nenugalimų stichijų į įveikiamus iššūkius. Pirmą kartą istorijoje daugiau populiacijos miršta nuo persivalgymo nei nuo neprivalgymo, daugiau miršta sulaukę garbingo amžiaus negu nuo infekcijų. Ir daugiau žmonių patys nusižudo negu yra nužudomi kareivių, teroristų ar nusikaltėlių ir maniakų kartu sudėjus.

Taigi kas pakeis badą, marą ir karus? Kokį likimą mes sau nulemsime, kaip dievai, kuriais patys tampame? „Homo Deus“ nagrinėja XXI amžiaus galimybes, svajones ir košmarus – nuo mirties nugalėjimo, ko jau beveik pasiekėme, iki dirbtinio intelekto pasekmių. 

Kur link judame šiandien? Kaip apsaugoti trapų mūsų pasaulį nuo baisių griaunančių jėgų, kurias esame įgavę? Tai kitas evoliucijos etapas. Tai Homo Deus

Knyga pasirodys 2018-ųjų vasario pabaigoje. 

Nuomonės