Stephen Hawking

Trumpa laiko istorija

Faktų literatūra (negrožinė_ / 2019 / ISBN 978-609-427-356-8 (spausdinta knyga), ISBN 978-609-427-357-5 (el. knyga) / Kietais viršeliais / Dizainerė Lina Sasnauskaitė

  • Rezultatas: 0/5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultatas: 0/5 (Balsai: 0)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

Stephenas Hawkingas (1942–2018) – žymiausias mokslininkas nuo Einsteino laikų, pagarsėjęs tiek novatoriškais pasiekimais fizikos ir kosmologijos srityse, tiek juodu humoro jausmu.

Ar laikas turėjo pradžią? Ar jis galėtų eiti atgal? Visata begalinė ar turi ribas? Tai tik keletas klausimų iš tų, kurie svarstomi šioje tarptautiniu mastu pripažintoje knygoje, parašytoje vieno didžiausių pasaulio protų. Knyga pradedama apžvelgiant didžiąsias kosmoso teorijas nuo Niutono iki Einšteino, o tada autorius pasineria į erdvės ir laiko šerdyje vis dar slypinčias paslaptis: nuo Didžiojo sprogimo iki juodųjų skylių, pakeliui papasakodamas apie spiralines galaktikas ir stygų teoriją.

Lig šiol Stepheno Hawkingo  „Trumpa laiko istorija“ (pirmą kartą išleista 1988 m.) yra esminė mokslinės literatūros kanono dalis. Jos glausta ir aiški kalba ir toliau pristato visatą ir nuostabius jos reiškinius milijonams skaitytojų. Lietuviškai pasirodo pirmą kartą. Mokslinis redaktorius doc. dr. Jokūbas Sūdžius. 

„Hawkingas gali paaiškinti kosmologinės fizikos dėsnius visiškai aiškiai ir labai sąmojingai. Jo smegenų galia tiesiog nuostabi.“

New York Times, Review of Books

Nuotrauka Andre Pattenden

Nuomonės