Darbas. Kapitalizmas, ekonomika, pasipriešinimas
Kodėl technologinis progresas neišlaisvina žmonijos nuo būtinybės dirbti? Kodėl dirbame dar ilgiau ir intensyviau nei ankstesnės kartos?
„Fondas“ – pirmas romanas iš Isaaco Asimovo septynių knygų serijos apie Fondą. Ši serija šiandien laikoma geriausiu visų laikų mokslinės fantastikos kūrinių ciklu.
Psichoanalitinis atvejo formulavimas
Tai studija, nagrinėjanti, kaip konceptualizuoti žmogaus psichologiją, peržengiant diagnostines kategorijas ir laikantis kelių požiūrio taškų. Skiriama ir pradedantiesiems psichoterapeutams, ir visiems / -oms, kam smalsu, kas vyksta už jų kabineto durų.
HOMO SACER: suvereni galia ir nuogas gyvenimas
Šiais nepaprastųjų padėčių laikais „šventais žmonėmis“ virtualiai tampa visi valstybės piliečiai. Nuo Antikos sąvokos homo sacer atsispiria ir ją radikaliai suaktualina vienas reikšmingiausių šiuolaikinių filosofų.
Arkadijus ir Borisas Strugackiai
Tai ne tik mokslinės fantastikos klasika, bet ir filosofinė knyga, kelianti klausimą apie žmonijos progreso kainą ir apie tai, kaip religija gali tapti priemone progresui stabdyti.
Tai Žygimanto Kudirkos-Mesijaus, vieno jauniausių Kudirkų iš Vinco linijos, pirmoji autorinė knyga. Ją sudaro interaktyvūs eilėraščiai, literatūriniai remiksai, interneto poezija, neįprastų grafinių formų ir turinio tekstai.
Negailestinga, vizionieriška šiuolaikinės apokalipsės meistro knyga. Susan Sontag
Viena įspūdingiausių knygų apie Pirmąjį pasaulinį karą, šlovinanti karą kaip metafizinę patirtį.
Paleistuvės, arba Meilė pagal Niurnbergo mergelę
Anetos Anros knyga primena Lanos Del Rey muziką. Iki žvilgesio nugludinta forma, salsvas glamūro aromatas, kutenantis švelnumas, mito apie amžinąjį moteriškumą nuojauta, svaigus nerealumo pojūtis.
Geriausi T. A. Rudoko prozos kūriniai, parašyti 1985–2002 metais. Į rinkinį įtraukta legendinė apysaka „Autodafė“, pirmą kartą išleista 1988-aisiais 45 000 egz. tiražu.