Megan Miranda

Tobula nepažįstamoji

Psichologinis trileris / Iš anglų k. verčia Gabija Lebednykaitė /

  • Rezultatas: 5/5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultatas: 5/5 (Balsai: 1)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

Milžiniško pasaulinio populiarumo sulaukusio trilerio „Visos dingusios“ autorė vėl prikausto ir neleidžia padėti knygos į šalį. Šį kartą žurnalistė bando rasti dingusią savo draugę, kuri – galbūt – niekada ir neegzistavo...

Karjeroje nesėkmę patirianti žurnalistė Lėja Stevens, varžoma galimo teismo proceso, nori išvykti iš Bostono. Netikėtai sutinka seniai matytą draugę Emą Grey – ji ką tik dramatiškai išsiskyrė su mylimuoju. Ema kviečia Lėją vykti kartu į Pensilvanijos miestelį, kur ji galėtų įsidarbinti mokytoja –  abi pradėtų naują gyvenimą. Bet nauja pradžia aptemsta, kai moteris, kaip du vandens lašai panaši į Lėją, užpuolama prie ežero, o Ema netrukus dingsta.

Pasiryžusi surasti draugę, Lėja prašo Kailo Donovano, išvaizdaus jauno policininko, pagalbos. Jiems bandant atskleisti svarbių tyrimui Emos gyvenimo detalių, Lėja pradeda abejoti, ar apskritai kada nors pažinojo Emą. Jokių draugų, šeimos narių, jokių pirštų atspaudų – policija kelia klausimą, ar apskritai egzistuoja toks žmogus – Ema Grey. Apimta netikrumo, Lėja nusprendžia peržiūrėti ir savo pačios praeitį. Jos karjerą sužlugdė vienas straipsnis, ir ta istorija iki galo neaiški.

Norėdama išsigelbėti, Lėja privalo žūtbūt išsiaiškinti tiesą apie Emą Grey ir tą darydama susiduria su savo pačios demonais. Jai reikia suprasti, kuo ji gali iš tikrųjų pasitikėti, ir išsiaiškinti dar ne vieną dalyką apie save pačią...

Visi nedideliame Pensilvanijos miestelyje ką nors slepia. Įskaitant ir Lėją. O kaip galima atskleisti tiesą, jeigu privalai nuslėpti savąją? 

Nuomonės