kitos knygos / Knygos / Numatoma išleisti Spausdinimui

Peter Wohlleben

Ar girdi, kaip medžiai šneka?

Planuojama išleisti: 2019 m.

Kaip medžiai kvėpuoja? Ar medis gali sulieknėti? Ar ir medžiai turi inkštirų? Kaip medis tvirtai išsilaiko? Kaip medžiai vaikuojasi? Ar ir medžiai turi senelių ir močiučių? Ko medžių vaikeliai mokykloje mokos? Ar medžiai kalba? Ar miške yra internetas? Kaip elgiasi laukinės katės ir elniai? Ko medžiai bijo? Gal kai kuriems medžiams pavieniui geriau? Kaip miškas švarina vandenį? Kodėl miškas dega? Knygoje vaikams su ryškiais paveikslėliais rasite atsakymus ne tik į šiuos, bet ir į daugelį kitų klausimų. Tai miškiniko Peterio Wohllebeno, jau pamėgto Lietuvos skaitytojų, pirmoji knyga vaikams. 

Philip K. Dick

Ar androidai svajoja apie elektrines avis?

„Kitos knygos“ išleidžia kultinį rašytojo Philipo K. Dicko romaną „Ar androidai svajoja apie elektrines avis?“ (Do Androids Dream of Electric Sheep?). Tai ne perleidimas, bet visiškai naujas kokybiškas Aušros Karsokienės vertimas į lietuvių kalbą. Ateityje po branduolinio karo beveik neliko gyvūnų, todėl žmonės gaminasi elektronius jų pakaitalus. Rikas Dekardas irgi turi elektrinę avį, bet jos išlaikymas brangiai kainuoja. Tada ir pasklinda žinia apie nelegaliai į Žemę sugrįžusius androidus, kuriuos žūtbūt reikia sunaikinti...

Stephen Hawking

Glausti atsakymai į didžiuosius klausimus

Planuojama išleisti: 2019 m.

Visame pasaulyje žinomas kosmologas ir svarbios knygos „Trumpa laiko istorija“ autorius palieka mums savo paskutines mintis apie svarbiausius klausimus, su kuriais susiduria žmonija. Ar žmonija išliks? Ar turėtume kolonizuoti kosmosą? Ar Dievas egzistuoja? Tai tik keletas klausimų, kuriuos nagrinėja Hawkingas šioje plataus užmojo, aistringai argumentuotoje paskutinėje knygoje, kurią mums paliko vienas didžiausių protų istorijoje.

Thomas de Quincey

Anglo opijaus mėgėjo išpažintis

Planuojama išleisti: 2019 m.

Thomas de Quincey (1785–1859) – talentingas anglų žurnalistas, vertėjas ir eseistas, viešai prisipažinęs apie priklausomybę nuo opijaus – savo istoriją papasakojęs knygoje „Anglo opijaus mėgėjo išpažintis“ – buvo visuomenės negailestingai pasmerktas. Tačiau šis pasmerkimas buvo daugiau išorinis, parodomasis. Daugybė to meto skaitytojų su pasimėgavimu skaitė šią drąsią išpažintį paslapčia. 

Denis Vejas

Niekieno žemė

Planuojama išleisti: 2020 m.

Atstumtasis, marginalas, nelegalas, keistuolis, klounas, maištininkas, vandalas: šiuos žodžius renkuosi todėl, kad suprantu, kad tai iš tiesų realu – nenugludinta, tikra ir nesaugu. Fotografija man tapo būdu susieti savo paties pasaulį su taisiais, kuriuos patiriu, ir papasakoti istoriją – nenugludintą ir tikrą.