Kaip užsakyti?

Rinkitės mūsų puslapyje knygas ir dėkite jas į krepšelį.

Knygas, kurių kainos nurodytos, šiuo metu turime sandėlyje ir galime pristatyti per 5 darbo dienas po apmokėjimo. Prašome įvesti pristatymo adresą ir kontaktinį telefoną. Knygų kainos nurodytos su PVM.

DĖMESIO! Visų knygų pristatymas Lietuvoje nemokamas, pristatymo terminas 5 darbo dienos!

Kai gausime Jūsų pavedimą, iškart registruotu paštu išsiųsime Jums užsakytas knygas. Pranešimą apie apmokėjimo patvirtinimą į el. paštą gausite per 3 darbo dienas kartu su siuntinio registracijos kodu iš pašto.

Kaip atsiskaityti?

Apmokėkite pavedimu išankstinę sąskaitą, kurią matysite savo ekrane, ir galite atsispausdinti.

Kai gausime Jūsų pavedimą, iškart registruotu paštu išsiųsime Jums užsakytas knygas. Pranešimą apie apmokėjimo patvirtinimą į el. paštą gausite per 3 darbo dienas kartu su siuntinio registracijos kodu iš pašto.

Prašome apmokėti pavedimu į šią sąskaitą:

Gavėjas:  Knygynas eureka!, UAB

Įm.k. 300036394

A/s LT197300010085361169

Bankas Swedbank

Prašome grafoje „mokėjimo paskirtis“ nurodyti sąskaitos nr.!

Kaip pristatoma?

DĖMESIO! Visų knygų pristatymas Lietuvoje nemokamas, pristatymo terminas – 5 darbo dienos!

Kai gausime Jūsų pavedimą, iškart registruotu paštu išsiųsime Jums užsakytas knygas. Apmokėjimo patvirtinimo pranešimą į el. paštą gausite per 3 darbo dienas kartu su siuntinio registracijos kodu iš pašto.

Knygas siunčiame registruotu paštu.

Norėdami užsisakyti knygų į užsienį, parašykite jų pavadinimus ir kiekį el. p.  eureka@knygynas.biz. Siuntos kaina priklauso nuo knygų kiekio ir svorio.

Prekių grąžinimas

Įsigytas prekes, jei jos nepažeistos, galite grąžinti 14 dienų. Grąžinamos prekės turi būti Jūsų sąskaita nusiųstos nurodytu adresu. Prašome nurodyti sąskaitos numerį į kurį bus grąžinta suma už grąžintas prekes. Pristatymo mokestis negrąžinamas. Jei prekės nekokybiškos, ar iškilo kitų klausimų, kreipkitės el. paštu: eureka@knygynas.biz, telefonu: +370 5 2629146.

Grąžinimo adresas:

Knygynas eureka!, UAB

Daukanto a. 2/10,

LT-01122 Vilnius