kitos knygos / Kišeninė biblioteka Spausdinimui

Kurt Vonnegut

Titano sirenos

„Tas, kuris nori pakeisti pasaulį iš esmės, privalo nestokoti gabumų gražiai pateikti bet kokią šlykštynę, šaltakraujiškai pralieti svetimą kraują ir turėti po ranka parankų bei didžiumai priimtiną naują tikėjimą, kurį galima būtų įdiegti žmonėms per tą trumpą atgailos ir baimės laikotarpį, kuris paprastai ateina po didesnių žudynių.“

Terry Southern, Mason Hoffenberg

Pupytė Kendi

3,76 Lt   Kaina: 4,00 €

Nuo pat romano pasirodymo dėl jo kilo skandalai, kūrinys liūdnai pagarsėjo plagiato teismo procesais ir nesėkmingais kino pastatymais.

Irvine Welsh

Traukinių žymėjimas

Neviltis ir juodžiausias humoras. Meilė ir purvas, geismas ir neapykanta, pavydas ir pasiaukojimas, išlikimas ir pralaimėjimas. Jokio moralizavimo, tačiau sykiu ir jokių happy end’ų.

Charles Bukowski

Paštas

Bukowskis nėra dar vienas nepavojingas rašytojas, negalintis nieko pakeisti jūsų gyvenime. Jis valdingas, jis meta iššūkį. Jis nuolat šliūkšteli šalto vandens stiklinę jums į veidą ir reikalauja, kad jūs pagalvotumėte kas esate, ir ko vertas jūsų gyvenimas.

Kurt Vonnegut

Skerdykla Nr. 5

... apie Bilio Pillgrimo gyvenimą, kuriam ateiviai iš tolimos Tralfamadoro planetos atskleidžia tiesą: įprastinė laiko tėkmė neegzistuoja ir visados galima sugrįžti į praeitį ir nusikelti į ateitį.