Charles Bukowski

Skaitalas

Paskutinis garsiojo girtuoklio romanas - amerikiečių “juodojo” detektyvo parodija, pasišaipymas iš pasaulinės literatūros bei savęs, humoru ir sarkazmu trykštanti istorija su mistine pabaiga.

Richard Brautigan

Arbūzų cukruje

Haliucinuojančio humoro knyga apie komuną Amerikos miestelio pakrašty... utopija, socialinės sistemos griuvimo ir išėjimo iš Rojaus mitas, perteikti vaikiškai paprasta, poetiška ir naivia kalba.

Valerie Solanas

Vyrų išnaikinimo draugijos manifestas

4,92 Lt   Kaina: 3,00 €

Aistringai beprotiškas, sukrečiantis ir žiaurus, o tuo pačiu ir pranašiškas Valere Solanas manifestas, pasirodęs 1968 m. Amerikoje, verčia permąstyti tai, kas atrodė yra nepajudinama, suabejoti visuomenės, kurioje gyvename, humaniškumu ir teisingumu.

Nick Brownlee

Kanapė

4,92 Lt   Kaina: 4,00 €

Kanapė, marihuana, žolė, ganža – šiuolaikinės visuomenės santykis su cannabis sativa augalu, ypač su jos aktyviuoju komponentu, delta-9-tetrahidrokanabinoliu, pasidarė kaip niekad sudėtingas. Tiesą sakant, žmogau, ji susuka tau galvą...

Liudmila Ulickaja

Sonečka

Kaina: 2,80 €

Ji buvo talentinga, gal net geniali skaitytoja, kuri pasineria į skaitymą kaip į alpulį, kaip į savotišką literatūrinę nirvaną...