kitos knygos / Knygos / Numatoma išleisti Spausdinimui

David A. Sinclair

Gyvenimo trukmė. Kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma

Planuojama išleisti: 2020 m.

Atrodo neginčijamas faktas, kad senti neišvengiama. O jei paaiškėtų, kad viskas, kas iki šiol pasakota apie senėjimą, – klaidinga? O jei galėtumėme pasirinkti gyvenimo trukmę?

Fernand Braudel

Civilizacijų gramatika

Planuojama išleisti: 2020 m.

Stebinančios erudicijos kupinas tekstas, duodantis gilų, įvairiapusį ir aiškų supratimą apie civilizaciją apskritai ir konkrečių civilizacijų istoriją.

Aušra Kaziliūnaitė

Jūros nėra

Planuojama išleisti: 2020 m.

Penktoji Aušros Kaziliūnaitės poezijos knyga „Jūros nėra“ tęsia knygos kaip performatyvaus ir konceptualaus įvykio liniją. Naujausioje knygoje daug dėmesio tenka vaizduotės, įsivaizduojamybės, tikrumo tyrimui.

Jen Gunter

Vaginos biblija. Vulva ir vagina – kaip atskirti mitus nuo faktų

Planuojama išleisti: 2020 m.

Medicinos mokslų daktarė Jen Gunter profesionaliai ir patraukliai kalba apie tai, kas svarbu kiekvienai moteriai, taip pat ir vyrui, norinčiam suprasti savo partnerę, ar tėvui, ieškančiam geros konsultacijos savo dukrai.

Frank Herbert

Kopa

Planuojama išleisti: 2021 pradžia

Kai dar nebuvo nei „Matricos“, nei „Žvaigždžių karų“, kai dar nebuvo nei „Enderio žaidimo“, nei „Neuromancerio“, jau buvo „Kopa“. Klasikų klasika. Greit bus naujas filmas. Ir naujas Antos Kapočiūtės vertimas. 

George Orwell

Dienos Paryžiuje ir Londone. Antras leidimas

Planuojama išleisti: 2021 m.

„Dienos Paryžiuje ir Londone“ – stulbinančiai sąžiningos ir integralios autoriaus asmenybės liudijimas. 

Darius Pocevičius

Istoriniai Vilniaus reliktai.1944–1990. ll dalis

Planuojama išleisti: 2021 m.

Autorius registruoja išlikusius tarybinio laikotarpio artefaktus ir pagaviai pasakoja jų istorijas, kurios leidžia pajusti unikalią tos epochos atmosferą.

Denis Vejas

Gyventojai ir svečiai. Fotoistorijos apie Meksiką

Planuojama išleisti: 2022 m.

Atstumtasis, marginalas, nelegalas, keistuolis, klounas, maištininkas, vandalas: šiuos žodžius renkuosi todėl, kad suprantu, kad tai iš tiesų realu – nenugludinta, tikra ir nesaugu. Fotografija man tapo būdu susieti savo paties pasaulį su taisiais, kuriuos patiriu, ir papasakoti istoriją – nenugludintą ir tikrą.

Pranas Morkūnas

dainuoja degeneratas

Planuojama išleisti: 2021 m.

„Pranas Morkūnas pirmasis kūryboje nevartojo didžiųjų raidžių, propagavo anarchizmą, nihilizmą, cinizmą, <...> dadaizmo principais konstravo sakinius, eilėraščių lyriniu subjektu pasirinko beprotį, kurio lyg ir padrikomis, bet iš tiesų gerai apgalvotomis frazėmis išryškino oficialaus patriotizmo ir religinio auklėjimo veidmainybę.“ Eugenijus Žmuida