kitos knygos / Knygos Spausdinimui
Knyga „Modernusis menas“ supažindina su dinamišku ir vienu įdomiausių meno istorijos laikotarpių nuo impresionizmo, kilusio XIX amžiuje, iki XXI amžiuje atsiradusios kelionės tikslo meno srovės (destination art).
„Svarbiausi meno įvykiai“ – tai penkiasdešimt kruopščiai atrinktų atsitiktinių ar ilgai planuotų Vakarų meno raidą pakeitusių nutikimų, pradedant Renesansu ir baigiant šiais laikais.
Autorė glaustai ir patraukliai apžvelgia daugiau nei penkiasdešimties menininkių nuo XVII amžiaus iki mūsų dienų gyvenimą ir meną, sukurtą įvairiausiomis technikomis.
Kodėl budizmas yra pagrįstas. Neuromokslai, šiuolaikinė psichologija ir meditacija
Jungdamas evoliucinę psichologiją su naujausiais neuromokslų tyrimais, R. Wrightas šioje knygoje pagrindžia svarbiausius budistinius teiginius ir racionaliai paaiškina, kaip veikia meditacija.
Mokslinės fantastikos klasika. I. Asimovo kultinės knygų serijos apie Fondą antroji dalis.
DI supervalstybės. Kinija, Silicio slėnis ir naujoji pasaulio tvarka
Dirbtinis intelektas, arba DI (angl. Artificial intelligence, AI), viso pasaulio ekonomikas sukrės greičiau, nei daugelis mano. Tačiau, pasak knygos autoriaus dr. Kai-Fu Lee, DI turėtų ir puikiai mums pasitarnauti. Bet kaip? Kuo užsiimsime, kai nebeliks milijonų darbo vietų? Menais? Rūpyba? Skaitmenine vadyba?
Ar medžiai naktį miega? Kaip jie kalbasi vieni su kitais? Kur tuštinasi šernai? Kaip veikia miško internetas? Knygų „Paslaptingas medžių gyvenimas“ ir „Kaip gyvūnai jaučia ir supranta pasaulį“ autoriaus knyga vaikams.
Išverstas į daugiau nei 20 kalbų poetiškas L. Seilerio romanas pasakoja apie žmones, kuriems neužtenka to, ką duoda supanti kasdienybė VDR. Jie – svajotojai, filosofai, poetai – buriasi Hidenzės saloje, iš kurios drąsiausieji sprunka, palikdami Rytų bloką...
Pasaulinės sėkmės susilaukusi šiuolaikinę mokslinę fantastiką ir weird fiction žanrus jungianti knyga laimėjo Nebulos ir Shirley Jackson apdovanojimus, 2018 m. pagal ją pastatytas režisieriaus Alexo Garlando filmas (Annihilation). Romanas ir visa trilogija sužavėjo rašytoją Stepheną Kingą. Tai mūsų dienų šedevras.
Nigerijos rašytojas Chinua Achebe romane „Sugriūva viskas“ (1958) per Okonkvo patirtį pasakoja europiečių įsiveržimo į Afriką XIX a. istoriją. Ši knyga – iki šių dienų skaitomiausias afrikiečių literatūros kūrinys – išversta į beveik 60 kalbų. 2007 m. Ch. Achebe už kūrybos pasiekimus buvo apdovanotas „Man Booker“ premija.